המאמנים של קוביות

דניאל מזוז

מוסמכת וינגייט לאימון ילדים, מאמנת כושר ובריאות, מאמנת trx ומוסמכת קורס תזונה ספורט למאמנים.

סטודנטית במכללת אשקלון לסיעוד. את דניאל תוכלו לפגוש באימוני הקבוצות שלנו- לא כדאי לפספס זאת! תרגיל אהוב- מדרגות בכל מה שקשור לאירובי -"כמה שיותר, יותר טוב" ואם אתם מדברים איתה על כוח אז סומו דדליפט! עובדה מעניינת- כשהייתה בת 16 ניהלה עמותה למען הצלת בעלי חיים (בהתנדבות כמובןןןן) . טיפ ממנה אלייכם- "אימון בלי צחוקים הוא אימון מבוזבז.תבואו לאימון מאהבה ולא מהלקאה עצמית וכבר תראו איך התוצאות מבצבצות".

הילה שרגני

בוגרת תואר ראשון בחינוך גופני, מדריכת חדר כושר, אירובי וזומבה.

תרגיל אהוב -סומו סקוואט. "כמה שיותר עבודת רגליים וירך פנימית ואם הרווחנו על הדרך גמישות מה טוב" עובדה מעניינת- הילה בילדותה הייתה מטפסת על עצים ומשקופים. טיפ ממנה אלייכם-האמן בעצמך, אתה מסוגל ליותר!

רחלי רז

מאמנת כושר אישית,TRX וקטלבל.

תרגיל אהוב -דדליפט . "כי אין יותר כיף מלהרים משקל כבד מהרצפה". עובדה מעניינת-לרחלי יש קעקוע של משקולות על היד טיפ ממנה אלייכם- "זה אף פעם לא ניהיה קל יותר, אתם ניהים טובים יותר! אל תרימו ידיים, דברים גדולים לוקחים זמן! תהנו מהדרך ותחבקו אותה".

דייגו דשבסקי

בוגר קורס מאמני כושר במכללת קיי.

נפגש עם עולם הספור בענף שנקרא "סטריט ווארקאוט" .השתתף בתחרויות ארציות והתאהב בתחום. תרגיל אהוב- הדדליפט. "אחרי הרבה עבודה קשה והתמדה הצלחתי להגיע למצב שאני יכול להרים פי 3 ממשקל גופי בתרגיל העוצמתי הזה״. טיפ ממנו אלייכם- בשביל להגיע למטרות שלכם, במיוחד כשמדובר בכושר הדבר הכי חשוב הוא התמדה. התוצאות מגיעות -רק- למי שמתמיד בתהליך ולוקח אותו ברצינות הדרושה. נ.ב ההתמדה נהיית הרבה יותר קלה כשיש לכם מאמן שיושב לכם על הראש ודואג שתעשו את מה שאתם צריכים!

מור רקח

מאמן חדר כושר,מאמן אישי, מאמן ילדים, TRX, SURFSET, והיד עוד נטויה 🙂

בעל תעודה של שיווק טכנולוגי וקידום אתרים. בעל חגורה שחורה בקראטה, כבוד! תרגיל אהוב- מכרע בולגרי. עובדה מעניינת- שונא חצילים, ומת על סדרות אנימציה. "כשהייתי קטן ירדו עלי כי הוא הייתי רזה. למדתי להתעלם מהשליליות של אנשים ,לקחת אותה ולהפוך ממנה לגרסה הכי טובה של עצמי".

נוי בוטבול מלכה

מאמנת כושר אישית, קבוצתי, TRX, וקטלבל.

סטודנטית לעיצוב גרפי, בזמנה הפנוי מתעסקת בקונדיטוריה. התרגיל האהוב עליה הוא היפטראסט, התרגיל המושלם לחיטוב היריכיים והישבן. עובדה מעניינת- שונאת סרטי אימה! נוי מאמינה שאין קיצורי דרך, תעבדו קשה והתוצאות לא יאחרו לבוא.